Top tag replik hodinek znaky s diakritikou a tam, kde je toPodle Mohan Buda Aer

I když jejich vůdci v rámci Ústavodárného shromáždění pracují na změně národní vlajka Nepál hněvat miliony vlasteneckých Nepálci po celé zemi, maoistické partyzáni včera nejen přepravovat a vztyčena Slunce a Měsíc v výcvikového tábora, ale navíc odstraní jejich oslava vlajkou partyzáni opustili vlajku jejich strany a rozhodl se pro národní vlajkou na rozhodující den pro ně: 15. výročí od lidové války v Nepálu The výcvikový tábor v Udaipur z Kailali okres byl zdobené jako nevěsta s národní vlajka spolu s Lidové osvobozenecké armády vlajka je vyvěšena ve vzdálenosti od sebe a každých 5 metrů. CHKO odstranil fotografie vašich maoistické vůdci také imitace hodinky .

"Je-li nějaká věc brání integrační přístup, nebo celkové zlepšení na národ, jsme připraveni opustit to," uvedl společně velitel Jeevan. "Odstranili jsme oslavu vlajku respektování otázek týkajících se v některých kruzích, že uvedení vlajku strany může vést k PLA přidružený k maoistické. "

No, to je celá pravda. PLA nadále pod maoistické řídit a oni nemají opustili maoistické filozofii a spolčování Hublot hodinky replika . Hlavním hostem výročí obřadu v tomto výcvikového tábora centrální vůdce Strany maoistické. politbyro člena Lekh Raj Bhatta řekl, že CHKO byla síla vašeho maoistické oslavu. "Jsme nicméně pod oslavu," řekl co-velitel Jeevan. "Takže jsme se opustili vlajky a fotografie vůdců formálně strany."

Ale PLA nehrál komunistické mezinárodní píseň, kterou využili ke hře v mnoha takových .. příležitostech Případně hráli národní hymnu a jejich vlastní song

maoisté chtějí transformovat národní vlajku:

16 Sept 2015 čerstvý spor více než národní vlajka vypukla zahrnující UCPN (maoistické), spolu s ostatními stranami. Princip Opozice maoistické oslava byla volá po poskytnutí nového modelu národní vlajky, která by měla obsahovat hvězd stejné v číslech pro počet federálních jednotek brzy po restrukturalizaci ve státě . Vlajka řádek vynořil v podvýboru tvořeného Ústavodárného shromáždění (CA). Na zasedání se UCPN (maoistické) se Rastriya Janamorcha, a také Dalit Janajati strana požadovala, aby vlajka země by měla být změněna hned poté, restrukturalizaci stát.

Nicméně, Nepálský kongres, CPN-UML, plus Nepál Majdoor Kishan strana tvrdili, že to není nutné transformovat národní vlajku, protože poskytuje naší národní identity. Současná vlajka Nepálu bude jedinou národní vlajku, která není obdélníkový.

maoisté by rád transformaci vlajku, předpokládá, že stát až 2500 let a který má bílý měsíc a slunce tištěný na dvou červených trojúhelníky, aby odrážely Nepál se změnil politickou realitu. "Vlajka pomocí měsíc a také slunce dává úvahy o monarchii a nemůže být symbolem multietnické republiky, replik hodinek švýcarské " Zmínil Dev Gurung, maoista člen s ústavodárného shromáždění. "Vlajka musí být změněna v začlenění, proporcionální demokratické republiky," prohlásil hodinky replika .
replika hodinky

T Argus: nejlepší replika hodinek, replika hodinek, jako je EI příkaz replika hodinek