Bělící pasta Yotuel

Yotuel All-in-one

Špičková bělící pasta Yotuel obsahuje vyšší konzistenci karbamid peroxidu a xylitolu, které šetrně odstraňují skvrny z povrchu i hlubších vrstev zubů. Zubní krém neobsahuje vodu, je vhodný pro každodenní použití - ráno a večer aplikujte malé množství na zubní kartáček a zuby čistěte nejméně 3 minuty.

Kupujte např. zde

Yotuel Pharma

Pharma je velice jemná bělící pasta pro podrážděné dásně a citlivé zuby. Obsahuje vitamin B5 pro hojení měkkých tkání a xylitol pro tlumení citlivosti zubů. Svěží příchuť lékořice. Lze použít již od věku 15 let.

Kupujte např. zde

Yotuel Classic

Bělení zubů s bělící pastou Classic je účinné díky přírodnímu enzymu papain (extraktu z papáji), který zuby šetrně vybělí a zároveň o ně pečuje. Doporučené použití 2x denně a poté ústa vypláchnout ústní vodou. Vhodná i pro mládež ve věku 15 - 18 let.

Kupujte např. zde

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.

Bělící pasta Rembrandt

Bělící pasta Opalescence

Bělící pasta Swissdent

Bělící pasta Yotuel

Bělící pasta BlanX

Bělícípasta.cz © 2011
za podpory internetového obchodu NaZuby.cz