Bělící pasta Swissdent

Více info o bělících pastách Swissdent

Swissdent PureFreshness

Zubní pasta PureFreshness s obsahem speciálních mikroperel v kapslích, které úspěšně bojují s bakteriemi způsobující špatný dech. Pasta má velmu výraznou svěží příchuť.

Kupujte např. zde

Swissdent Extreme

Pasta na zuby Extreme je zaměřena na kuřáky, milovníky červeného vína nebo kávy. Tito pacienty mívají často zabarvené zuby. Bělící pasta Extreme intenzivně odstraňuje skrvny na zubech způsobené těmito látkami.

Kupujte např. zde

Swissdent NanoWhitening

NanoWhitening je maximálně šetrná bělící pasta pro bělení zubů se zvýšenou citlivostí. Abrazivita 24 RDA je nejnižší ze všech bělících past na českém trhu, je jemná a nedráždí sliznici.

Kupujte např. zde

Swissdent Crystal regenerační zubní krém

Regenerační krém SWISSDENT Crystal určen pro večerní čištění zubů před spánkem a bez konečného vypláchnutí krému z úst. Díky biomimetické mineralizaci opravuje nedostatky skloviny a dlouhodobě tak přispívá k odstranění citlivosti zubů a ošetření skloviny.

Kupujte např. zde

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.

Bělící pasta Rembrandt

Bělící pasta Opalescence

Bělící pasta Swissdent

Bělící pasta Yotuel

Bělící pasta BlanX

Bělícípasta.cz © 2011
za podpory internetového obchodu NaZuby.cz