Bělící pasta Rembrandt

Více info o bělících pastách Rembrandt

Rembrandt Stain Defying

Bělící pasta na zuby Rembrandt Stain Defying obsahuje enzymy, které odstraňují skrvny na povrchu zubů. Zároveň omezuje zvýšenou citlivost zubů na studené a sladké.

Kupujte např. zde

Rembrandt Plus

Rembrandt Plus je bělící pasta s vyšším obsahem peroxidu, který je hlavní bělící látkou. Koncentrace je bezpečná a má efekt pouze na odbarvování pigmentů zubní skloviny.

Kupujte např. zde

Rembrandt Complete Mint

Kombinace speciálních leštících částeček a enzymů bělící pasty účinně narušuje a rozpouští skvrny na povrchu zubů (pigmenty) bez poškození zubní skloviny.

Kupujte např. zde

Rembrandt Sensitive

Pasta Sensitive je vhodná zejména pro pacienty s citlivými zuby na chlad, kyselost a sladkost. Účinné složky omezují přecitlivělost, zároveň zuby šetrně vybělí a odstraní skvrny od kouření, pití vína nebo čaje.

Kupujte např. zde

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.

Bělící pasta Rembrandt

Bělící pasta Opalescence

Bělící pasta Swissdent

Bělící pasta Yotuel

Bělící pasta BlanX

Bělícípasta.cz © 2011
za podpory internetového obchodu NaZuby.cz