Bělící pasta Opalescence

Více info o bělících pastách Opalescence

Opalescence

Profesionální bělící pasta Opalescence, která obsahuje vyšší procento aktivních látek a zajistí tak skutečné a znatelné bělení zubů bez abraze skloviny.

Kupujte např. zde

Opalescence PF Desensitiying

Bělící zubní pasta Opalescence PF Desensitizing je vhodná pro potlačení zvýšené citlivosti zubů vznikající například po klinickém bělení zubů.

Kupujte např. zde

Opalescence Plus

Opalescence Plus bělící pasta na zuby obsahuje 20% xylitolu, který snižuje tvorbu zubního povlaku, šetrně bělí jednotlivé zuby a odstraňuje pigmenty z povrchu skloviny.

Kupujte např. zde

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.

Bělící pasta Rembrandt

Bělící pasta Opalescence

Bělící pasta Swissdent

Bělící pasta Yotuel

Bělící pasta BlanX

Bělícípasta.cz © 2011
za podpory internetového obchodu NaZuby.cz