Bělící pasta BlanX

BlanX Enamel Protection

Bělící pasta BlanX s výhradně přírodním složením je bezpečný způsob domácího bělení zubů. Efektivní přírosní složky přispívají k ochraně dásní a posilují zubní sklovinu.

Kupujte např. zde

BlanX Classic

Klasická přírodní bělící pasta se schopností odtranit barevné pigmenty usazené na zubech během pití kávy, červeného vína nebo kouření cigaret. Doporučené použití 2x denně po dobu 3 minut.

Kupujte např. zde

BlanX Delicate Gums

Bělící zubní pasta pro citlivé dásně s nízkou abrazivitou a přírodním složením. Obsah extraktu z Yucavery působí proti zánětům. Výtažky arktických lišejníků rozpouštějí povrchová zabarvení a působí proti bakteriím. Vhodná pro děti od 6 let.

Kupujte např. zde

BlanX Anti-Age

Stejně jako ostatní produkty značky BlanX, i bělící pasta Anti-Age využívá extrakt z islandských lišejníků, které přirozeně bělí zuby a bojují proti zubnímu plaku.

Kupujte např. zde

Tento portál slouží za účelem co nejširšího informování široké veřejnosti a zejména spotřebitelů o nabídce, druzích, jakosti, účelu, hodnoty, zeměpisného původu a jiných vlastností výrobků z dentistické oblasti. V rámci obsahu tohoto portálu musí být nezbytně k naplnění jeho účelu obsaženy informace o produktech, pro které je užívána ochranná známka třetí osoby v jakékoliv podobě, když tyto informace jsou v zájmu nezaměnitelnosti produktů (tak, aby bylo zajištěno, že zejména u spotřebitelů nedojde k záměně, a že bude jednoznačně identifikován dentistický produkt, jehož se informace týkají) doprovázeny užitím ochranných známek (název produktů a jeho výrobců, grafické vyobrazení, doprovodné texty, apod.) ve smyslu čl. 6 odst. 1 první směrnice Rady ze dne 21. prosince 1988, 89/104/EHS o ochranných známkách a § 10 odst. 1 zák. č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, v platném znění.

Bělící pasta Rembrandt

Bělící pasta Opalescence

Bělící pasta Swissdent

Bělící pasta Yotuel

Bělící pasta BlanX

Bělícípasta.cz © 2011
za podpory internetového obchodu NaZuby.cz